radaronline.ir

کد خبر: ۱۰۷۲۰۱
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۳-06 May 2015
ظهر جمعه در جایگاه نماز جمعه شهر لار، زمانی که امام جمعه این شهر در خطبه‌های دوم به سفر رییس جمهور به استان فارس اشاره کرد، عده‌ای از نمازگزاران شعارهایی تند و اعتراضی را در رابطه به سفر رئیس جمهور و بی‌توجهی به لارستان سر دادند.

خبرنگار صبح شیراز در گزارش خود مدعی شده است پس از اقامه نماز جمعه، چند نمازگزار در مقابل جایگاه خطیب رفته و با صدایی رسا به روشنگری دربارهٔ بی‌توجهی به لارستان در سفر رئیس جمهور پرداختند. یکی از معترضان با اعلام اینکه در جلسه وزیر بهداشت حضور داشته و بابیان اینکه وزیر بهداشت به ما اعلام کرد که مسئولان شما بی‌عرضه بودند گفت: وزیر راست گفته، مسئولین بی‌عرضه هستند و ما خیران ساخت دانشگاه علوم پزشکی از امروز کار را تعطیل کرده‌ایم، چرا که دانشگاهی در کار نیست که ما ساختمانش را بسازیم.

با صحبت‌های تند این افراد بقیه نمازگزاران تحریک شده و با شعارهای پی در پی ضمن تأیید این صحبت‌ها، صفوف نماز را به هم زده و به پا خاستند. این اقدام باعث شد که مسئولین امر، میکروفن افراد معترض را قطع کرده و مقدمات اقامه نماز عصر را فراهم کنند. معترضین با پرتاب میکروفن به جایگاه نسبت به بی‌تفاوتی مسئولین به اعتراضشان واکنش نشان دادند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: