radaronline.ir

کد خبر: ۱۰۷۲۱۱
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۸-06 May 2015
مديران روابط عمومي حذف شدند ؛ مشاوران از راه رسيدند
داستان چابک سازي در راديو به جاهاي با مزه اي رسيده است و دقيقا همان داستان تکراري دور زدن احکام قانوني که اغلب در سازمان هاي مختلف به چشم مي خورد در ساختمان بزرگ شهداي راديو نيز در حال انجام است.
البرزنيوز: داستان چابک سازي در راديو به جاهاي با مزه اي رسيده است و دقيقا همان داستان تکراري دور زدن احکام قانوني که اغلب در سازمان هاي مختلف به چشم مي خورد در ساختمان بزرگ شهداي راديو نيز در حال انجام است.

به گزارش خبرنگار فرهنگي البرزنيوز، با حضور نسرين آبرواني در سمت معاون صداي سازمان صداوسيما موجي از تعطيلي و ادغام شبکه ها و برنامه هاي راديويي ساختمان اين معاونت را درنورديد.

اما از آنجا که طبق "دستور" محمد سرافراز رئيس رسانه ملي بايد از تعداد شبکه هاي راديويي کاسته و همچنين کارکنان آنها کاسته مي شد ، عليرغم انتقادات رسانه اي و پرسنلي ، دستور آقاي رئيس انجام پذيرفت. طوري که به تازگي خانم آبرواني در يک نشست خبري اعلام کرده: با اتمام چابک سازی در معاونت صدا 48درصد پست های مدیریتی حذف شدند و همچنین گروه های شبکه های رادیویی نیز 40 درصد کاهش پیدا کردند.

از جمله مديريت هاي حذف شده در ساختار اين شبکه ها، مديريت هاي راوبط عمومي هستند که - در نوع خود و از نگاه ارتباطي - قابل نقد جدي هستند و البته اکنون مجال آن نيست.

اما اتفاق بامزه ، دور زدن دستورات جناب رئيس و خانم معاون در ساختار راديو است به طوري که با حذف عنوان مديران روابط عمومي اکنون شاهد صدور احکامي با عنوان "مشاور در امور روابط عمومي"‌ براي همان مديران سابق هستيم.

وقتي مديران راديو چابک سازي خانم معاون را دور مي زنند!‌/ انتصاب يک فرد 77 ساله به سمت جديد

بر اساس گزارش البرزنيوز، به تازگي مدير شبکه ورزش راديو آقاي دکتر حميد قاسمي با صدور حکمي آقاي مسعود اسکويي را که يک بازنشسته 77 ساله راديو است به عنوان مشاور خود در امور روابط عمومي برگزيده است!

از آنجا که طبق دستور رییس سازمان صدا و سیما به کارگیری بازنشستگان در کلیه مشاغل سازمانی ممنوع شده و بعد از بیکار شدن تعداد زیادی از عوامل رادیو به بهانه کوچک سازی، و معلوم نبودن وضعیت بسیاری دیگر از آنها ، اکنون بايد ديد واکنش خانم آبرواني به اين اقدام چه خواهد بود.

در پايان، صرفا براي مطالعه مديران ارشد و باقي ماندگان 52 درصدي پست هاي مديريتي راديو چند سوال - فارغ از شخصيت فردي و اجراهاي با نشاط آقاي اسکويي روي انتن راديو ورزش - در اينجا مي آوريم:

1- آقای اسکویی در دوران تصدی مدیریت روابط عمومی رادیو ورزش در دوران مدیریت قبل (آقای ندیری) چه خدمات شایسته ای برای رادیو انجام داده که اینک در همان پست با هفتاد و هفت سال سن ابقا شده است.

2- آیا با توجه به کوچک سازی رادیو و بیکار شدن بسیاری از نیروهای جوان و خلاق رادیو انصاف و درایت است که فردی را با چنین شرایطي در این پست ابقا کند.

3- خانم معاون صدا که در پی دستور رییس سازمان متبوعش تمام بازنشستگان رادیو را در سال گذشته تسویه کرد، آيا براي اين فرد امتياز خاصي قائل است که اجازه داده از عنوان جعلي مشاور ... براي حضورش استفاده شود؟

4- آيا به زودي شاهد صدور احکام جديد در شبکه هاي مختلف راديو و تلويزيون با عنوان "مشاور" خواهيم بود؟
انتشار یافته: ۱۱
در انتظار بررسی: ۰
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴/۰۲/۱۶ - ۱۲:۱۴
شبیه دعواهای زن و شوهریه که این روزها مطرح میشه.
البرز هم زرد شد.
ايراني
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴/۰۲/۱۶ - ۱۳:۴۸
حقا و انصافا آقاي اسکويي خاص است و صدايش منحصر به فرد است و قطعا با بقيه بازنشستگان متفاوت است و استثنا هست و کار خوبي کرده اند که ايشان را پست داده اند
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴/۰۲/۱۶ - ۱۵:۰۸
خبر خبرگزاری البرز روایتی کامل است و متاسفانه آنچه انعکاس واقعیت است به زعم دوستمون محسن دعوای زن و شوهری خوانده میشه.
آنچه امروز زرد شده شبکه های رادیو و مدیریت آنهاست که بی تدبیر و بی درایتی را جایگزین عقلانیت کرده اند.
ضمن تشکر از خبرگزاری البرز نیوز امیدوارم این خبرگزاری در راه اانتشار حقیقت که وظیفه اصلی و حرفه ای آن است همچون گذشته موفق باشد.
نیما
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴/۰۲/۱۶ - ۱۵:۳۰
به عنوان یکی از همکاران سازمانی در رادیو، اگر این خبر صحت داشته باشه برای رادیو متاسفم و اگر دروغ باشه برای سایت البرز متاسم.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴/۰۲/۱۶ - ۱۶:۰۵
دوستان کرجی و البته رادیویی که دستی هم بر آتش مطبوعات و شبه سایت هایی نظیر البرز دارند بدانند روزی خود نیز هفتاد و هفت ساله خواهند شد...ایشان کارشناس و پیشکسوت هستند...تکلیف شما البرزی ها هم کاملا روشنه...در همین حد هم که براتون پیام گزاشتم از خودم خجالت میکشم چون حد و حدودتون کمتر از کامنت دادنه....
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۶
حالا چون قراره البرزنیوزی ها هم روزی 77 ساله بشن نباید نقد کنن؟
خدا رو شکر که شما قابل نمی دونی کامنت بذاری اگرنه هر روز اینجت برنامه طنز برپا بود
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴/۰۲/۱۷ - ۰۸:۵۰
واقعا" برای البرزنیوز و گردانندگان آن متاسفم که فقط از روی عقده حرف می زنند و تلاشهای دیگران را برای منافع شخصی خود زیر سوال می برند .
حمید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴/۰۲/۱۷ - ۱۱:۴۳
واقعا برای رادیو و مدیرانش متاسفم که با وجود نیروی انسانی جوان و خلاق همچنان به دنبال افراد بازنشسته و قدیمی هستند.
این انتصاب نشان از بی توجهی مجموعه مدیران رادیو به نسل جوان و دلسوز رادیو است.
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴/۰۲/۱۹ - ۰۰:۴۵
حذف روابط عمومی ها را دریاب رفیق اینا همش بهانس
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴/۰۲/۱۹ - ۱۳:۳۱
درود بر البرز نیوز یعنی یه جوون پیدا نمیشه جای ایشون کارکنه در صورتی که میگن همه بازنشسته های کاربلد و بی پارتی رو با چشم گریون بیرون کردند . اجرا و گزارش های آقای اسکویی هم دیگه به آخر رسیده و هیچ جذابیتی نداره نمی دونم چرا نگهش داشتند در صورتی که صداهای خیلی خوبی در شبکه ورزش هستند که کم کارند و ما از صبح تا شب باید صدای ایشون روتحمل کنیم معلومه که پارتی خوبی داره که نگهش داشتند ...
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴/۰۲/۲۱ - ۰۶:۳۰
افت وحشتناک شنوندگان در رادیو جوان،
طبق خرین نظرسنجی، شنونده رادیو جوان به زیر ده درصد رسید که نسبت به دوره شش‌ماهه گذشته افت پرنشیبی را نشان می دهد.
نداشتن استراتژی، گرفتن جسارت برنامه سازی، تصمیم های لحظه ای و بدون اندیشه و...از عوامل این ریزش به حساب می آیند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: