radaronline.ir

سرعت کم اینترنت از کجا آب می‌خورد؟

یک کارشناس حوزه فناوری اطلاعات با بیان این مطلب که اینترنت در ایران به صورت انحصاری در اختیار شرکت ارتباطات زیرساخت ایران است، ادامه داد: یکی از دلایل مشکل‌ساز در این حوزه همین مساله است و این درحالی است که در سایر کشورها اینترنت در اختیار شرکت‌های خصوصی بوده و فضای رقابتی به وجود آمده در این زمینه بستر مناسبی را برای اینترنت به وجود آورده است.

شهری که عابر بانک ندارد

صالح شهر نام شهر تازه تاسیس از توابع بخش مرکزی شهرستان گتوند در 27 کیلومتری شمال شرق شهرستانهای شوشتر، 23 کیلومتری غرب شهرستان گتوند در کنارجاده منتهی به شهرستانهای دزفول – شوشتر قرار دارد. نام قدیم آن شهرک شهید چمران یا به قول محلی ها پهونده بوده است.
بیانیه اصناف و بازاریان درباره حوادث امروز بازار
انتقاد به عملکرد دولت و شخص رئیس جمهور / تا پای جان از نظام و کشور دفاع می کنیم

بیانیه اصناف و بازاریان درباره حوادث امروز بازار

در ادامه این بیانیه می خوانیم: روز چهارشنبه عده ای از منافقین و عناصر مشکوک وابسته به دشمنان اسلام با ایجاد ارعاب در بازار درصدد تعطیلی بازار برآمدند، خوشبختانه بازاریان مسلمان و متعهد به مقابله آنها برخواستند و توطئه آنان را خنثی کردند. آنها باید بدانند مورد شناسایی قرار گرفته و در موقع مقتضی از سوی مقامات مسئول پاسخ تحرکات مشکوک خود را خواهند گرفت.
جنجال 90 و گلایه مسعود مرادی

جنجال 90 و گلایه مسعود مرادی

همین الان ما برای جام جهانی آینده داور وسط نداریم. درستش هم همین است چون داورهای جام جهانی را از داورانی انتخاب می‌کنند که در جام ملت‌ها قضاوت کرده‌اند. البته شاید هنوز هم شانسی برای داوران ایرانی وجود داشته باشد که به جام جهانی برسند.