radaronline.ir

عکس دیده نشده «حاج همت»

عکسی که می بینید، نخستین بار توسط فرزند شهید همت، چند روز قبل در فضای مجازی منتشر شد. این عکس احتمالا به دوره مسئولیت "حاج همت" در روابط عمومی "سپاه پاوه" مربوط می شود.

شناسایی شهید گمنام پس از 28 سال

هویت پیکر مطهر شهید محسن نبوی که 28 سال پیش شهید شده و در سال 87 در سرپل ذهاب به عنوان شهید گمنام به خاک سپرده شده بود، با انجام آزمایش دی ان ای شناسایی شد.
درخواست محسن رضایی برای بازگشت به سپاه

درخواست محسن رضایی برای بازگشت به سپاه

محسن رضایی با پوشیدن لباس سپاه گفت : یک کلام خواستم بگویم: برگردیم به ارزش‌های انقلاب، برگردیم به صفا و صداقتِ روزهای آزادی خرمشهر، برگردیم به برادری­‌ها، برگردیم به فضای رفع محرومیت، برگردیم به سلامت اقتصادی روزهای اول انقلاب، برگردیم به وحدتِ روزهای بعد از شهادت شهید بهشتی. به راستی در کشور چه چیز کم داریم؟

شهیدی که روی قبرش خوابید+تصاویر

شهید حسن موسى (کریم) از ساکنین منطقه شیاح بیروت هفته گذشته در دفاع از حریم عقیله بنی هاشم جانش را داد و به شهادت رسید. او قبل از اعزام به روضه الشهدیین لبنان رفت و در کنار یکی از قبور شهدا خوابید و عکس یادگاری گرفت. واقعا چه کسی می توانست حدس بزند شهید حسن چند روز دیگر قرار است در همین مکان برای همیشه به خاک سپرده شود؟!
ماجرای خواندنی دیدار سرزده رهبر انقلاب با یک خانواده ارمنی

ماجرای خواندنی دیدار سرزده رهبر انقلاب با یک خانواده ارمنی

به اسم تیم صداوسیماوارد خانه شدیم به مادرخانه که گفتیم مقام معظم رهبری دارند مشرف میشوند منزل شما گفت: قدم روی چشم.تشریف بیاورد.گفتنید کی؟ این را گفت و غش کرد..به عمویش گفتیم برای امر خیرآمده ایم،وقتی اورا بازرسی کردیم گفت:مگربرای امرخیرکسی را بازرسی میکنند؟تاچشمش به آقاافتاد غش کرد...