radaronline.ir

جاده چالوس شنبه یک طرفه می شود

وی تصریح کرد: بسیاری از شهروندان برای شرکت در این مراسم‌های مذهبی و معنوی به استان‌های دیگر مسافرت کرده و با توجه به اینکه استان‌های تهران و البرز با چند استان شمالی، شمال غربی و غربی راه ارتباطی دارد، جاده‌های البرز در روزهای آینده ترافیک سنگینی را تحمل خواهد کرد.
ترافیک سنگين در محور کرج - چالوس
فرمانده پلیس راه استان البرز :

ترافیک سنگين در محور کرج - چالوس

شریفی ادامه داد: تردد خودروها از ساعت 20 پنجشنبه تا ساعت 8 صبح جمعه، از مرزن آباد به سمت شمال یکطرفه می شود و این وضعیت نیز جمعه شب در همین ساعت نیز برقرار خواهد بود.

تصادف در جاده چالوس با 8 کشته و زخمي

وی گفت: این حادثه بین دو دستگاه خودرو سواری پراید و سمند روی داد و مجروحان حادثه توسط چهار دستگاه آمبولانس مرکز فوریتهای پزشکی به بیمارستان شهید مدنی کرج منتقل شدند.
آسارا تنها خط ارتباطی به چالوس نیست

آسارا تنها خط ارتباطی به چالوس نیست

استاندار البرز تأکید کرد: با جاذبه های بکر و منحصر به فردی که در بخش آسارا وجود دارد باید تغییری در نوع نگاه مان به عنوان اینکه آسارا سرزمینی با استعدادهای ذاتی است داشته و آن را تنها خط ارتباطی رسیدن به محور چالوس ندانیم.
درخواست قائم مقام وزیر راه از رانندگان البرزی

درخواست قائم مقام وزیر راه از رانندگان البرزی

جاده های کرج - چالوس، طالقان و برخی از محورهای روستایی شهرستان نظرآباد از جمله راه های کوهستانی این استان هستند که رانندگان باید قبل از تردد دراین مسیرها با خود زنجیر چرخ ، سوخت لازم ، مواد غذایی و لباسهای گرم با خود به همراه داشته باشند.
برای اولین بار صورت گرفت

گردهمایی 200 نفره اهالی ورزش آسارا

200 نفراز اهالی ورزش کرج در گردهمایی ورزشی در آسارا شرکت کردند و طی این مراسم اعضای هیئت امنا و روسای هیئتهای ورزشی آسارا انتخاب شدند.