radaronline.ir

شرط دولت ‌برای اجراي طرح سالم‌سازی فضاي کاربانوان
معاون امور بانوان و خانواده رئیس جمهور پاسخ داد:

شرط دولت ‌برای اجراي طرح سالم‌سازی فضاي کاربانوان

معاون امور بانوان و خانواده رئیس جمهور در پاسخ به پرسشي مبنی بر طرح تفکیک جنسیتی از نظر دولت تبعیض است یا سالم‌سازی فضای کار، گفت: کارشناسان باید بنشینند و بحث کنند که فضای کار زمانی سالم می‌شود که زنان و مردان همچون دو انسان متمدن در کنار یکدیگر کار کنند یا وقتی که زنان در یک مکان و مردان در مکانی دیگر به کار بپردازند.
افتتاح بزرگترین نیروگاه خورشیدی کشور در ملارد
با حضور معاون رئیس جمهور صورت گرفت

افتتاح بزرگترین نیروگاه خورشیدی کشور در ملارد

ظرفیت این نیروگاه خورشیدی 514 کیلووات در شبانه روز است که در مساحتی حدود 1.2 هکتار به بهره‌برداری رسید و مطابق گفته‌های مسئولان می‌تواند برق مصرفی حدود 500 واحد مسکونی را در شبانه روز تامین کند.
شهردار ملارد استعفا کرد+تصویر

شهردار ملارد استعفا کرد+تصویر

شهرداری ملارد در پی بالاگرفتن اختلاف میان وی و اعضای شورای این شهر طی نامه ای دو صفحه ای باشهرداری خداحافظی کرد،وی در بخش دوم از نامه خود موضوع اختلاف پیش آمده بین خود و اعضای شورا را درمیان گذاشته و تلویحا به آن اشاره مینماید.

اولین شهربازی 8طبقه مدرن در ملارد

اولین مجموعه تفریحی سرگرمی طبقاتی کرج و بزرگترین شهربازی طبقاتی و مدرن کشور را با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری افتتاح می کند. این مجموعه تفریحی در هشت طبقه مجزا و برای تمامی گروههای سنی طراحی شده است و روزانه ظرفیت پذیرش چهار هزار نفر را داراست.